Pravidla

Soutěž začala 25.9.2005 rozesláním e-mailu s výzvou k soutěži všem odběratelům e-zinu Crypto-World a končí 27.listopadu 2005 ve 20.00 hod. Zúčastnit soutěže se může pouze odběratel e-zinu Crypto-World. Vstup na stránku soutěže bude přes domovskou stránku Crypto-Worldu - ikona Soutěže nebo přímým voláním soutěžní stránky (http://soutez2005.crypto-world.info).

Při registraci musí řešitel zadat kód Soutěž 2005, který mu byl zaslán společně s výzvou k soutěži 25.9.2005). (Poznámka. Kód Soutěž 2005 bude zaslán i všem nově registrovaným odběratelům e-zinu Crypto-World, kteří se během soutěže k jeho odběru přihlásí. Registrace k odběru e-zinu se provádí pomocí formuláře na http://crypto-world.info/dotaz/dotazy.php.
Soutěžící dále zadá své uživatelské jméno a autentizační heslo pro opětovné přihlášení a dále e-mail, na který mu je zasílán e-zin Crypto-World. Tento e-mail se dále nezobrazuje a je pro ostatní návštěvníky soutěže nedostupný. Slouží k odesílání pokynů a informací soutěžícím.

Na stránce budou postupně zveřejňovány soutěžní úlohy. Za vyřešení úlohy se připisují soutěžícímu body. Registrovaný řešitel může zadávat své odpovědi přes www rozhraní (vždy velkými písmeny a bez mezer!). Odpověď bude automaticky vyhodnocena a řešitel se ihned dozví, zda odpověděl správně nebo ne.

Na stránce soutěže bude zveřejňován aktuální průběh soutěže. U každého řešitele bude v celkovém žebříčku uveden počet dosažených bodů, ale lze se dále podívat i na pořadí úloh, ve kterém je soutěžící vyřešil. O pořadí soutěžících rozhoduje celkový počet dosažených bodů, v případě rovnosti bodů je rozhodující, kdo dosáhl tohoto počtu bodů dříve! V případě, že soutěžící ještě nezískali žádné body, jsou uvedeni podle termínu registrace.

Pro určení celkového pořadí je rozhodující stav 27.listopadu 2005 ve 20.00 hod. První tři řešitelé získají cenu automaticky. Další tři ceny se vylosují mezi řešitele, kteří dosáhnou alespoň patnáct bodů.

Doporučujeme sledovat sekci aktuality a dále NEWS, kde budou zveřejňovány informace vztahující se k soutěži.
Copyright 2005, Pavel Vondruška ml. Dotazy